خدمات ما

خدمات ارائه شده توسط خیریه موسی بن جعفر علیه السلام

 آموزش و توان افزایی

ارائه خدمات آموزشی و توان افزایی

فعالیت های نیکوکارانه

ارائه خدمات نیکوکاری و معیشت

خانه سلامت فهرج

ارایه خدمات سلامت و بهداشتی

مشاورین اجتماعی

خدمات مشاوره اجتماعی

هم افزایی خیریه ها

ستاد هم افزایی خیریه ها

چگونه می توانم کمک کنم

ارائه کمک های مالی
پکیج طرح توجیهی فراورده های خرما
-->

پروفیل چوب پلاستیک یا پلی وود

طرح توجیهی پروفیل و الوار از ضایعات کشاورزی

طرح توجیهی پلی وود ( polly wood ) یا  پروفیل و الوار از ضایعات کشاورزی را میتوانید از لینک ( های )  دانلود در انتهای همین صفحه دریافت کنید.

پلی وود چیست ؟

پلی وود در واقع یک میکس یا آمیخته ای از چوب و پلاستیک میباشد که به صورت پروفیل توسط دستگاههای اکسترودر تولید میشود . به علت اینکه از ترکیب چوب و مواد سلولزی مثل حتی کاه و کلش و پلیمری به نام پی وی سی یا پلی وینیل کلرید PVC تولید شده ترکیبی از خواص هر دو را داراست و در اکثر موارد هم ظاهر چوب را دارد و هم خاصیت ضد آب پلیمر را و به همین دلیل پلی وود که به آن پروفیل چوب پلاستیک یا WPC  نیز میگویند معمولا در جاهایی استفاده میشود که محیط مرطوبی وجود دارد مثلا در شهر های با آب و هوای مرطوب .

خاصیت ضد رطوبت پلیوود به حدی میتواند قالب باشد تا حدی که بتوان آن را در کف استخرها هم به کار برد . اینکه خاصیت پلیمری و ضد آب آن بیشتر باشد یا اینکه خواص چوب را دارا باشد به درصد ترکیب و فرمول آن بستگی دارد . معمولا زمانی که درضد پلیمر در ترکیب بیشتر باشد خاصیت ضد آبی آن بیشتر میشود .

روش تولید پلی وود :

در ابتدا در دستگاههای مخصوصی مواد سلولزی نظیر ضایعات کشاورزی را با پی وی سی مخلوط کرده و آن را به شکل گرانول در میاورند . سپس گرانول را در دتگاه اکسترودر ریخته و به پروفیل چوب پلاستیک تبدیل میکنند . بر اساس شکل قالب دستگاه اکسترودر میتوان شکلهای مختلفی به پروفیل پلی وود داد .

توضیحات بیشتر را در طرح توجیهی پروفیل چوب پلاستیک مطالعه نمایید .

دانلود فایل طرح توجیهی پلی وود :

طرح توجیهی پروفیل و الوار از ضایعات کشاورزی 78 صفحه

موارد مرتبط

googlemap

 

 

ایمیل: fahrajkhairieh@gmail.com

کلیه حقوق متعلق به مؤسسه خیریه موسی بن جعفر(ع) فهرج کرمان می باشد.